Vishay WR404140A1002GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 10000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 10kOhm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 10K 2% RE