Vishay WR404140A1001JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 1000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1001JFE0002500
9h
数据表和文档
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 1kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 1K0 5% RE