Vishay WR404140A1000JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1000JFE0002500
8h
数据表和文档
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR4 100R 5% RE