Vishay WKP472MCPEF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic
WKP X760Y500VAC 4700pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 4700PF 760VAC Y5U RADIAL
Radial Disc WKP 760VAC 4700pF ±20% Y5U E