Vishay WKP222KCPERUKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, K4000, 0.0022uF, 3224
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
WKP X760Y500VAC 2200pF ±10% Y5U REEL E3
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL