Vishay WKP221MCPERZKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5T, -33/+22% TC, 0.00022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Cap Ceramic 220pF 760VAC/500VAC K2000 20% (8 X 6mm) Radial 12.5mm T/R
WKP X760Y500VAC 220PF ±20% Y5T REEL E3
CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL