Vishay WKP221KCPED0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5T, 0.00022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WKP X760Y500VAC 220PF ±10% Y5T BULK E3
CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL
220PF 760V 10% 12.5MM