Vishay WKP152MCPEJ0KR
Cap Ceramic 0.0015uF 760VAC/500VAC K4000 20% (12 X 6mm) Radial 12.5mm Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.54%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, 0.0015uF, Through Hole Mount
Ceramic Disc Capacitors 1500pF 20% X1 760VAC/Y1 500VAC
WKP X760Y500VAC 1500pF ±20% Y5U BULK E3
SUPPRESSION CAP, 1500PF, CLASS X1 / Y1;
CAP CER 1500PF 760VAC Y5U RADIAL
1.5nF ¡À20% Y5U(E) 760V(AC) 12mm*6mm*15mm