Vishay WKP101KCPED0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5S, 0.0001uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WKP X760Y500VAC 100PF ±10% K1500 e3
CAP CER 100PF 760VAC Y5S RADIAL