Vishay WKO680MCPCF0KR
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 68pF 440VAC/300VAC Y5S 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-07-28
LTD Date2026-01-24
相关零件
KYOCERA AVXMR051C680MAAAP2
Cap Ceramic 68pF 100V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C Ammo Pack
KYOCERA AVXCK05BX680M
Cap Ceramic 68pF 200V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Yageo GroupC315C680J2G5TA
Cap Ceramic 68pF 200V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bag
Yageo GroupC317C680J2G5TA
Cap Ceramic 68pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC315C680K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 68Pf C0G 10% Ls=2.54Mm
RDE Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm C0G NP0 ±5% 68pF
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5S, 22% TC, 6.8e-05uF, Through Hole Mount
Capacitor, ceramic,68Pf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WKO680MCPCF0KR
CAP CER 68PF 440VAC Y5S RADIAL