Vishay WKO392KCPCD0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0039uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2022-02-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Capacitor,ceramic,3900Pf,400Vdc,10-% Tol,10+% Tol,2E3-Tc Code |Vishay WKO392KCPCD0KR
WKO X440Y300VAC 3900pF ±10% Y5U BULK E3
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL