Vishay WKO332MCPCRAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Arrow Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2016-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WKO X440Y300VAC 3300pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL