Vishay WKO330MCPCD0KR
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
描述
CAP CER 33PF 440VAC U2J RADIAL
WKO X440Y300VAC 33PF ±20% N750 BULK E3
Ceramic Disc Capacitor; Capacitance:33pF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:440VAC; Capacitor Dielectric Type:Ceramic Disc; Lead Spacing:7.5mm; Termination Type:Radial Leaded; Dielectric Characteristic:N750 ;RoHS Compliant: Yes