Vishay WKO222MCPCRAKR
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL / 2200 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.72%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.0022uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 0.0022uF 440VAC/300VAC K4000 20% (13 X 5mm) Radial 7.5mm 125C T/R