Vishay WKO222MCPCF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cap Ceramic 0.0022uF 440VAC/300VAC K4000 20% (13 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
WKO X440Y300VAC 2200pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
2.2nF ¡À20% Y5U(E) 440V(AC) 5mm*16mm