Vishay WKO152MCPCF0KR
Capacitor, ceramic, 1.5Nf, 400Vdc, 20-% Tol, 20+% Tol, 2E3-Tc Code |Vishay WKO152MCPCF0KR
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
WKO X440Y300VAC 1500pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL