Vishay WK80922006809J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 68ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 68 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 68R 5% AC