Vishay WK80922005609J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 56ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005609J5C000500
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
WK8 56R 5% AC