Vishay WK80922005608G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 5.6ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005608G5C000500
9h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 5.6 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 5R6 2% AC