Vishay WK80922005602J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 56000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wk8 56K 5% Ac |Vishay WK80922005602J5C00
56K¦¸ ¡À5% 4W ¡À200ppm/¡æ 24mm
56K OHM 5% 4W 200PPM
WK8 56K 5% AC