Vishay WK80922005602G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 56000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 56kOhm 2% 4W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WK Series Ø 20 x 9 mm 56 kOhm 4 W ±2 % ±200 ppm/K Metal Oxide Film Resistor
Res Metal Oxide 56K Ohm 2% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo