Vishay WK80922005102JG100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 51000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 51k Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 51K 5% R1