Vishay WK80922005102J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 51000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005102J5C000500
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 51K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
WK8 51K 5% AC