Vishay WK80922002002J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 20000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002002J5C000500
4d
数据表和文档
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 20k Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 20K 5% AC