Vishay WK80922002000J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002000J5C000500
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 200 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 200R 5% AC