Vishay WK202070C8259F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 82.5ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C8259F220002K
3d
数据表和文档
描述
WK2 82R5 50 1% A2