Vishay WK202070C8250F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 825ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.95%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
825¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8mm
WK2 825R 50 1% A2