Vishay WK202070C8200F2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 820ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C8200F250005K
3d
数据表和文档
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 820 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 820R 50 1% A5