Vishay WK202070C6800F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 680ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
TTIWK202070C6800F220002KAmmo Pack
13h
AvnetWK202070C6800F220002K
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 680Ohm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 680R 50 1% A2
680 OHM 1% A2 A2