Vishay WK202070C6192F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 61900ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 61.9k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 61K9 50 1% A2