Vishay WK202070C5601F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 5600ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C5601F220002K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 5.6k Ohm 1% 1W ±50ppm/°K Axial Leaded T/R
WK2 5K6 50 1% A2