Vishay WK202070C4329F2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 43.2ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C4329F250005K
3d
Arrow ElectronicsWK202070C4329F250005K
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WK2 43R2 50 1% A5