Vishay WK202070C3921FD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3920ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3921FD50005K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
描述
WK2 3K92 50 1% R5