Vishay WK202070C3920F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 392ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3920F220002K
5h
数据表和文档
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 392 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 392R 50 1% A2