Vishay WK202070C3902F2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3902F250005K
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 39kOhm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 39K 50 1% A5