Vishay WK202070C3481F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3480ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3481F220002K
11h
数据表和文档
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.48k Ohm 1% 1W ±50ppm/°K Axial Leaded T/R
WK2 3K48 50 1% A2