Vishay WK202070C3309F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 33ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3309F220002K
10h
数据表和文档
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 33 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 33R 50 1% A2