Vishay WK202070C3011F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3010ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
描述
Res Metal Oxide 3.01kOhm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 3K01 50 1% A2