Vishay WK202070C2703F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 270000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C2703F220002K
4d
数据表和文档
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 270k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 270K 50 1% A2