Vishay WK202070C2499F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24.9ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C2499F220002K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 24.9 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 24R9 50 1% A2