Vishay WK202070C2209F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 22ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.56%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 22 Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
22¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8mm
WK2 22R 50 1% A2