Vishay WK202070C2101FD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2100ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C2101FD50005K
3d
数据表和文档
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 2.1kOhm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 2K1 50 1% R5