Vishay WK202070C1783F2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 178000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C1783F250005K
3d
数据表和文档
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 178kOhm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 178K 50 1% A5