Vishay WK202070C1301F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1300ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.3k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1,3K 1% 1W TK50 0207
WK2 1K3 50 1% A2