Vishay WK202070C1272F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 12700ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C1272F220002K
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 12.7k Ohm 1% 1W ±50ppm/°K Axial Leaded T/R
WK2 12K7 50 1% A2