Vishay WK202070C1004F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.31%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 1M Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1M0 50 1% A2