Vishay WK202070C1003F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C1003F220002K
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
WK2 100K 50 1% A2