Vishay WK202070C1002F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.18%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 10kOhm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 10K 50 1% A2