Vishay WK202070B9100J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 910ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B9100J220002K
4d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 910Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 910R 100 5% A2