Vishay WK202070B8209JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B8209JD50005K
14h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 82Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 82R 100 5% R5